O PROJEKTU

 

\\                  Vyprávíme osobité příběhy lidí z Libereckého kraje. Je nám fuk, zda je hostem celorepubliková celebrita nebo pomocný brigádník na noční směně. Bude nám stačit, když si v průběhu povídání párkrát řekneme: ,,sakra, ten je hustej.” 

\\                 Nepublikujeme rozhovory – představujeme příběhy! Jdeme do hloubky. 

\\                 Děláme to lokálně. Žijeme na severu, známe lidi ze severu, píšeme o severu. Jednou za čas si ale můžeme udělat výlet…

\\           Děláme to svérázně. Projekt vznikl díky myšlence, času a energii pár nadšenců, kteří pro Vás budou tvořit tak, jak nejlépe v danou chvíli umí. Zároveň při tom chceme cítit pořád tu stejnou radost, jako tehdy nad pivem, když nám Severský svéráz poprvé přišel na mysl. 

 

LINDA

Lehce renesanční osoba, do všeho po hlavě, v často nekombinovatelném provedení. Úča s foťákem v ruce. Nejlepší motivace do čehokoliv je zasloužené pivo s nakládaným hermelínem.

ADAM

Tenhle kraj mě baví tak, že bych v něm žil klidně dvakrát. Rád píšu o lidech, kteří dělají věci naplno a umí si ze sebe udělat srandu. Nejlepší motivace do čehokoliv je radost… a bílé suché!